Zostań członkiem Fanklubu Niewiadówek

Wstąp do klubu!

Masz Niewiadówkę? Wypełnij formularz i przyłącz się do grona sympatyków polskich przyczep kempingowych. Wstąp do Fanklubu Niewiadówek.

Szybki kontakt!

Masz problem ze stroną, forum chcesz nas o czymś poinformować? Teraz możesz to zrobić szybko i wygodnie Skorzystaj z szybkiego kontaktu z administratorem!

Poinformuj o imprezie karawaningowej!

Masz informacje na temat odbywającej się imprzezie karawaningowej? Poinformuj o tym fanklubowiczów! Zgłoś ją umieścimy ją w Kalendarzu Imprez Fanklubu Niewiadówek!

Poleć miejsce na urlop!

Jeśli masz jakieś sprawdzone miejsca gdzie spędzałeś/łaś urlop daj znać innym Fanklubowiczom. Opisz swoje wrażenia, prześlij fotki umieścimy je w dziale Na Urlop. Skorzystają na tym wszyscy Fanklubowicze

Pochwal się Niewiadówką!

Nadsyłajcie fotki Waszych Niewiadówek wraz z wypełnionym formularzem technicznym. Wszystko razem umieścimy w dziale Nasze Niewiadówki. W ten sposób Fanklubowicze poznają Niewiadówki kolegów z fanklubu

Bądź redaktorem!

Chcielibyśmy Was drodzy Fanklubowicze (i wszystkich chętnych) zaprosić do współpracy przy redagowaniu materiałów, które moglibyśmy umieszczać na stronie. Dzięki temu strona będzie się szybciej rozwijać zyskując bardziej fanklubowy charakter więcej »

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Imię:
Adres e-mail:
Ksywa / Login z Forum:
Model przyczepy Niewiadów:
Miejsce zamieszkania:
Charakterystyka osoby:
   

  • Wysłanie powyższego formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z zarejestrowaniem się na Forum. Aby móc korzystać z forum prosimy o osobną rejestrację tutaj, używając loginu loginu podanego w powyższym formularzu.
  • Rejestracje nie są połączone dlatego iż nie każdy Fanklubowicz chce mieć konto na forum, oraz nie każdy Forowicz chce mieć konto w klubie.
  • Konto w klubie (na stronie nie na forum) jest między innymi po to żeby móc umieszczać swoje zdjęcia i teksty. Umieszczanie takowe odbywa się poprzez przysyłanie materiałów na adres email: kontakt@fanklub-niewiadowek.com
  • Jeśli jesteś również zainteresowany/zainteresowana członkostwem w stowarzyszeniu Fanklubu Niewiadówek, skontaktuj się z Administratorami.
  • Szczegółowe odpowiedzi na pytania związane z Fanklubem i Stowarzyszeniem znajdują się tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

button1